generalny inspektor informacji finansowej – GIIF

nasi abonenci branżowi: giif

 

Niemałej liczbie osób pojawia się wątpliwość cóż kryje się pod skrótem GIIF? A jest to nic innego jak decyzyjny organ administracji zwący się Generalny Inspektor Informacji Finansowej. Wspomniana instytucja ma do wykonania działania polegające na zapobieganiu oraz zwalczaniu wszelkich praktyk prowadzących do wejścia w obieg gospodarki pieniędzy z nielegalnych źródeł jak np. handel narkotykami, prostytucja czy też innych nielegalnych źródeł zarobkowania. GIIF swoje początki ma w momencie wejścia w życie ustawy mającej na celu eliminowanie zagrożeń związanych z praniem pieniędzy oraz finansowaniem organizacji o charakterze terrorystycznym. Każdego dnia Generalny Inspektor absorbowany jest zdobywaniem, magazynowaniem oraz rozpatrywaniem i analizą danych w formie dostępnej w wymienionej przed momentem ustawie, pomagają mu prawnicy, np. adwokat Słupsk.

giif

Dodatkowo GIIF wykonuje też wszelkie kroki prowadzące do zablokowania wprowadzania w powszechny obieg wartości majątkowych, które wywodzą się z niejasnych bądź też zupełnie nielegalnych źródeł. Jeżeli wspomniana instytucja będzie wymagać od nas dodatkowych informacji odnośnie danej transakcji to musimy pójść na współpracę, aby wykluczyć nasz udział w praniu brudnych pieniędzy, a najlepiej skorzystać w tym zakresie z pomocy radców prawnych, np. radca prawny Słupsk lub radca prawny.., ewentualnie polecamy radca prawny Bytów

 

na tej stronie zakupicie państwo bazę danych w postaci książki telefonicznej wszystkich firm zajmujących się zapobieganiem praniu brudnych pieniędzy, szkoleniami i innymi usługami związanymi z tym tematem z całej Polski. Inne frazy związane ze stroną to 15 tys. euro, pranie brudnych pieniędzy, czy po prostu pranie pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *