generalny inspektor informacji finansowej – GIIF

Cena: 123 PLN

nasi abonenci branżowi: giif

 

Niemałej liczbie osób pojawia się wątpliwość cóż kryje się pod skrótem GIIF? A jest to nic innego jak decyzyjny organ administracji zwący się Generalny Inspektor Informacji Finansowej. Wspomniana instytucja ma do wykonania działania polegające na zapobieganiu oraz zwalczaniu wszelkich praktyk prowadzących do wejścia w obieg gospodarki pieniędzy z nielegalnych źródeł jak np. handel narkotykami, prostytucja czy też innych nielegalnych źródeł zarobkowania. GIIF swoje początki ma w momencie wejścia w życie ustawy mającej na celu eliminowanie zagrożeń związanych z praniem pieniędzy oraz finansowaniem organizacji o charakterze terrorystycznym. Każdego dnia Generalny Inspektor absorbowany jest zdobywaniem, magazynowaniem oraz rozpatrywaniem i analizą danych w formie dostępnej w wymienionej przed momentem ustawie, pomagają mu prawnicy, np. adwokat Słupsk.

giif

Dodatkowo GIIF wykonuje też wszelkie kroki prowadzące do zablokowania wprowadzania w powszechny obieg wartości majątkowych, które wywodzą się z niejasnych bądź też zupełnie nielegalnych źródeł. Jeżeli wspomniana instytucja będzie wymagać od nas dodatkowych informacji odnośnie danej transakcji to musimy pójść na współpracę, aby wykluczyć nasz udział w praniu brudnych pieniędzy, a najlepiej skorzystać w tym zakresi e z pomocy radców prawnych, np. radca prawny Słupsk lub radca prawny..

 

na tej stronie zakupicie państwo bazę danych w postaci książki telefonicznej wszystkich firm zajmujących się zapobieganiem praniu brudnych pieniędzy, szkoleniami i innymi usługami związanymi z tym tematem z całej Polski. Inne frazy związane ze stroną to 15 tys. euro, pranie brudnych pieniędzy, czy po prostu pranie pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *